Product information
| Jauda | 1400 W |
|---|---|
| Maksimālais ātrums minūtē | 5000 rpm |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 50 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 65 mm |
| Produkta veids | Koka zāģēšanas mašīnas |
| Zīmols | Makita |
| Garums | 755 mm |
| Platums | 450 mm |
| Augstums | 488 mm |
| Svars | 14.1 kg |
| Elektroapgāde | Elektriskā tīkla |
| Akumulatora spriegums | 230 V |
| Diska diametrs | 216 mm |
| Griezuma dziļuma regulēšana | Jā |
| Rotācijas leņķis | 50 - 60 ° |
| Apgriešanas leņķis | -5 - 48 ° |
| Diska cauruma diametrs | 30 mm |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Rotācijas leņķis: 50 - 60°. Apgriešanas leņķis: -5 - 48° |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 502080939 |
Impressive cutting parameters. Maximum cutting width: 305 mm. Maximum cutting depth: 65 mm.
User Benefits:
- Miter saw for general construction and repair needs.
- Laser precisely illuminates the cut line, speeding up work and without compromising safety.
- Dual rail mechanism takes up minimal space, low cutting vibration level.
- Compact tool for convenient portability.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: MITER SAW LS0815FLN 216X30MM 1400W