Информация о товаре
| Garums | 11.7 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 7.5 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Koka urbju komplekts Makita D-72861, koks, taisne, 4 mm x 10 cm |
| Штрихкод | 500220927 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: УБРИС МЕТАЛЛАМ HSS 8,5X117MM