Информация о товаре
| Diametrs | 125 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.7 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Pastāvīgi |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Rubi |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.5 mm |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Flīzes |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 6650 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Piemēroti rīki | Daudzfunkcionāls, Pulēšanas mašīnas, Slīpēšanas iekārtas |
| Garantija juridiskām personām | 36 mēn |
| Штрихкод | 501151864 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АЛМАЗНЫЙ ДИСК SUPERPRO 125/22,2 RUBI DRY