Информация о товаре
| Opciju tips | Paredzēts boileriem |
|---|---|
| Garums | 95 mm |
| Opciju materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Dībelis |
| Zīmols | Friulsider |
| Diametrs | 10 mm |
| Stiprinājuma veids | Skrūves |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| 0 € uz pakomātu | Skrūvgriezis Makita E-13524, 10 cm, 6 gab. |
| Parastā cena | Twist uzgalis Bosch 2608522469, PH3, 25 mm |
| Штрихкод | 501751111 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КРЕПЛЕНИЕ ДЛЯ КОТЛА 10X95MM 2ШТ