Информация о товаре
| Skavošanas garums | 6 - 10 mm |
|---|---|
| Skavošanas tips | 13, 53 |
| Skavas iekļautas | Nē |
| Piemērotas naglas | Jā |
| Produkta veids | Skavu kalšanas rīki |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Zila krās. |
| Naglu izmērs | 10 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: Zils. Piemērotas naglas: Jā |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| 0 € uz pakomātu | Skavu kalšanas rīks Dewalt DCN680D2-QW, 18 V, 2.4 kg |
| Parastā cena | Skavu kalšanas rīks Senco F-16XP-RX, 230 V, 3 kg |
| Штрихкод | 501983862 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СКОБЯНКА РУЧНАЯ AT-511 (53 6-10MM)