Информация о товаре
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Grīdas pamatnes līdzināšanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Maisījums |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | BOS |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 1:0,23 |
| Patēriņš | Aptuveni 17 kg/m² sausā maisījuma, ja slāņa biezums ir 10 mm |
| Maisījuma sastāvs | Satur cementu |
| Штрихкод | 502167409 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: САМОLEVEL. МАССА САКРЕТ БОС 3-30ММ 25КГ