Информация о товаре
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP44 |
|---|---|
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 400 V |
| Zīmols | ETI |
| Krāsa | Balta krās., Sarkana krās. |
| Poli | 5P |
| Papildus informācija | Aizsardzības līmenis (IP): IP44. Poli: 5P. Strāva: 16 A. Spriegums: 400V |
| Izcelsmes valsts | Slovēnija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502180219 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Розетка 5X16A. СТЕННАЯ ER1653