РАСПРЕДЕЛИТЕЛЬНАЯ КОРОБКА ECG42 IP40 36+6MOD
€30,21
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | ETI |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 592 mm |
| Platums | 346 mm |
| Dziļums | 87 mm |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Komplekts | PE/N spailes, kronšteini |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501064978 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: РАСПРЕДЕЛИТЕЛЬНАЯ КОРОБКА ECG42 IP40 36+6MOD