Информация о товаре
| Garums | 8.3 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 56 mm |
| Zobu solis | 1.4 mm |
| Piemērots griešanai | Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Produkta veids | Figūrzāģa komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Plāksnes biezums | 1.5 - 15 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 83 mm. Darbības zonas garums: 56 mm. Zobu solis: 1.4 mm. Plāksnes biezums: 1.5 - 15mm. Piemērots griešanai: Tīrs |
| Штрихкод | 500913654 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛЕЗВИЯ ДЛЯ ЛАЗЕРНОЙ ПИЛЫ 3ШТ T 101 AO