Информация о товаре
| Garums | 50 m |
|---|---|
| Platums | 50 mm |
| Armēta | Jā |
| Izturīgs pret mitrumu | Nē |
| Produkta veids | Pašlīmējošā lenta |
| Zīmols | Tesa |
| Apdares darbiem | Iekštelpu un āra |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Pašlīmējošas lentes tips | Vienpusējs |
| Visaugstākā izmantošanas temperatūra | 95 °C |
| Piemērots jutīgām virsmām | Nē |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502416204 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛЕНТА ТКАНЕВАЯ UNIV 50MX50MM.56499 ПЕЛ.