Информация о товаре
| Garums | 15.2 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 125 mm |
| Zobu solis | 4 mm |
| Piemērots griešanai | Raupjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Bosch |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Plāksnes biezums | 5 - 100 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 152 mm. Darbības zonas garums: 125 mm. Zobu solis: 4 mm. Plāksnes biezums: 5 - 100mm |
| Штрихкод | 500230780 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПАНЕЛИ 5 ФИГУРНОГО ПИЛА T 344 D