Информация о товаре
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 150 mm |
| Zobu solis | 1 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss, Tīrs |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Produkta veids | Zāģa asmens |
| Zīmols | Bosch |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla |
| Plāksnes biezums | 0.9 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| 0 € uz pakomātu | Zāģu asmeņu komplekts Bosch S1157CHM, 22.5 cm, 10 gab. |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Штрихкод | 500231125 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: НАКОНЕЧНИКИ 2 ЛЕЗВИЯ ПИЛЫ S 922 AF