Информация о товаре
| Garums | 34.4 cm |
|---|---|
| Platums | 24.9 cm |
| Augstums | 5 cm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | - |
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502278630 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ОРГАНАЙЗЕРЫ KNO35255B 344X249X50