Информация о товаре
| Garums | 2790 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Zelta krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 5 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Līstes tips | Universāla |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502560271 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СПИСКИ АЛЮМ. ДЛЯ ПОЛОВ LW30 2.79M МАТ.