КОРПУС РАСПРЕДЕЛИТЕЛЬНЫЙ ВСТРАИВАЕМЫЙ ECM12PT IP40 12MOD
€9,60
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās., Melna krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | ETI |
| Moduļu skaits | 12 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP40 |
| Augstums | 232 mm |
| Platums | 283 mm |
| Dziļums | 106 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501735146 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОРПУС РАСПРЕДЕЛИТЕЛЬНЫЙ ВСТРАИВАЕМЫЙ ECM12PT IP40 12MOD