Информация о товаре
| Garums | 10 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Akmens |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Makita |
| Komplekts | 5 gab.: 4, 5, 6, 8, 10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 005 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Montāžas veids: Taisns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500203112 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОМПЛЕКТ БУРОВ ДЛЯ БЕТОНА (4,5,6,8,10)