Информация о товаре
| Līmes veids | Komplekti |
|---|---|
| Paredzētais pielietojums | Akmens, Flīzes, Keramikas, Koka, Korķa materiāla, Metāls, Plastmasas, Polistirola, Spogulis, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu |
| Uzglabāšanas temperatūra | 10 - 25 °C |
| Produkta veids | Līme |
| Zīmols | Moment |
| Modelis | Fix Extreme Total |
| Līmes krāsa | Balta krās. |
| Svars | 0.44 kg |
| Īpašības | Piemērots lietošanai iekštelpās un ārpus telpām |
| Patēriņš l/m² | 300 |
| Pilnīgi sausa pēc | 24 h |
| Darba temperatūra | 5 - 40 °C |
| Ūdensnoturīgs | Jā |
| Papildus informācija | Iznākums ir atkarīgs no līmējamās/aizpildāmās virsmas laukuma vai tilpuma. |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Штрихкод | 500917222 |
Строительный клей - герметик на полимерной основе. Эксклюзивный полимер Flextec с патентованным силановым поперечным связыванием обеспечивает гибкое, прочное и водонепроницаемое соединение. Прозрачный. Устойчив к вибрации, отличная стойкость к УФ-лучам.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КЛЕЙ МОНТАЖ. MOMENT TOTAL FIX PL70 440Г