Информация о товаре
| Dzinēja tips | Četrtaktu benzīna |
|---|---|
| Dzinēja cilindra tilpums | 161 cm³ |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Degvielas tvertnes tilpums | 1 l |
| Produkta veids | Benzīna zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | S531VHY BS750EX |
| Zāles pļāvēja tips | Pašgājējs |
| Jauda | 2800 W |
| Dzinēja ražotājs | Briggs & Stratton |
| Dzinēja modelis | BS750EX |
| Darba platums | 52.5 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
| Pļaušanas asmens materiāls | Metāla |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 70 l |
| Piedziņas riteņi | Aizmugurējā |
| Ritenīši ar gultņiem | Nē |
| Riteņu materiāls | Plastmasa |
| Svars | 33.8 kg |
| Platums | 530 mm |
| Augstums | 25 - 75 mm |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Korpusa materiāls | Metāls, Tērauds |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Regulējams roktura augstums | Nē |
| Trokšņa līmenis | 96 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Mazgāšanas šļūtenes savienotājs | Jā |
| Uzmanību! | Pārbaudiet eļļas līmeni katru reizi, kad darbināt mašīnu, un, ja nepieciešams, papildiniet to ar SAE30 motoreļļu. Pļaujmašīna tiek piegādāta bez benzīna un eļļas. Pirms motora iedarbināšanas pārliecinieties, ka aizdedzes svecē un agregātā ir pietiekami daudz eļļas un benzīna. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502336852 |

Бензиновая газонокосилка - самоходная GRUNDER S531VHY BS750EX
- Газонокосилка-самоходная с четырехтактным бензиновым двигателем Briggs & Stratton объемом 161 см³, обеспечивающим надежность и долговечность.
- Идеально подходит для средних и больших газонов.
- Толкание газонокосилки не требует усилий, колеса самостоятельно вращаются от двигателя, а электрический кабель не мешает, что означает меньшую усталость при работе с тяжелыми нагрузками.
- Частота вращения двигателя 2800/мин.
- Высота скашивания регулируется от 25 до 75 мм. Ширина скашивания 52,5 см.
- Травосборник объемом 70 литров особенно большой, и его не нужно часто опорожнять.
- Если скошенную траву не нужно собирать, доступен выброс травы через боковое отверстие.
- Полезной функцией этой эффективной газонокосилки является мульчирование, т. е. скошенная трава измельчается и выводится через заднее отверстие газонокосилки, естественным образом удобряя почву.
- Устройство имеет складывающуюся ручку, что облегчает транспортировку и хранение в зимний сезон.
- Максимальное значение вибрации 7,383 м/с2 (К=1,5).
- Вес до 35 кг.
- На эту газонокосилку предоставляется гарантия 36 месяцев.


Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЗЕЛ.КОС.ГРУND.S531VHY BS750EX50CM161CM