ДИМАНТНОЕ СВЕРЛО DIMANTA LEŅĶA SLĪPMAŠ.68MM.M14
€46,18
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Diametrs | 6.8 cm |
|---|---|
| Materiāls | Tērauds |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Apstrādes materiāls | Betons, Flīzes, Granīts, Keramika |
| Produkta veids | Dimanta urbja uzgalis |
| Zīmols | Makita |
| Kolekcija | Diamond Core Bit |
| Modelis | D-44616 |
| Darbības zonas garums | 5 cm |
| Svars | 0.36 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 50 mm. Materiāls: Tērauds. Stiprinājuma vītne: 14 mm/M14. Apstrādes materiāls: Betons, Flīzes, Keramika, Granīts. Piemērots urbšanai: Sausai |
| Piemērots urbšanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500998760 |
Особенно подходят для фаянсовых плит. Алмазная коронка крепится к угловой шлифмашине (крепление M14) для сухого сверления.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИМАНТНОЕ СВЕРЛО DIMANTA LEŅĶA SLĪPMAŠ.68MM.M14