Информация о товаре
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Diametrs pirms saraušanās | 6.4 mm |
| Diametrs pēc saraušanās | 3.2 mm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Dzeltena krās., Zaļa krās. |
| Zīmols | Okko |
| Saraušanās temperatūra | 120 - 200 °C |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Штрихкод | 501754654 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ТЕРМИЧЕСКАЯ ТРУБКА 6,4/3,2 ЖЕЛТ.Я.