ГОРИЗОНТАЛЬНЫЙ DOMOLETTI (100-140)ANTROZ 80
€12,89
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 80.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Horizontālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Komplekts | 1gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | HORIZONTĀLI REGULĒJAMA STAKTA 10-14 CM ANTRACĪTA OZOLA HOR80 CM. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416962 |
- Рамка изготовлена из МДФ плиты толщиной 22 мм.
- Ширину рамки можно регулировать в диапазоне 40 мм.
- В комплекте: одна горизонтальная рамка; прокладка
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГОРИЗОНТАЛЬНЫЙ DOMOLETTI (100-140)ANTROZ 80