Информация о товаре
| Garums | 130 cm |
|---|---|
| Platums | 90 cm |
| Biezums | 1.25 cm |
| Loksnes pielietojums | Sienu, starpsienu un griestu ierīkošanai |
| Mitrumizturība | Nē |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | GKB Mini |
| Krāsa | Balta krās. |
| Platība | 1.17 m² |
| Ugunsizturība | Nē |
| Papildus informācija | Leteicamais minimālais pasūtījuma daudzums ir 5 vienības. Ja pasūtīts mazāk par 5 vienībām, pastāv risks, ka transportēšanas laikā ģipškartona plāksnes var salūzt. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Штрихкод | 501737311 |
Обычная гипсокартонная плита, предназначенная для использования в системах сухого строительства, не имеющих особых требований. Подходит для всех областей внутренней отделки.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Knauf
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГИПСОКАРТ. KNAUF STD MINI 12,5 0,9X1,3 GKB