Информация о товаре
| Garums | 230 mm |
|---|---|
| Paredzēts | Struktūras radīšanai |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Okko |
| Auduma biezums | 80 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 18 mm |
| Roktura diametrs | 6 mm |
| Krāsojama virsma | Fasāde, Teksturēts |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Porolons |
| Roktura materiāls | Plastmasas |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 230 mm. Rullīša diametrs: 40 mm. Rullītis paredzēts: struktūras radīšanai. Roktura materiāls: plastmasa |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501829497 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВАЛИК С РУКОЙ VV-002/04-1-002 23CM