АЛЮМ. ЛЕСТНИЧНЫЙ ПРОФИЛЬ LSW10 2.7M МАТ.ШАМПАНСКОЕ
€6,07
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 2700 mm |
|---|---|
| Platums | 25 mm |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Kāpņu leņķis |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 10 mm |
| Krāsas nosaukums | Šampanieša krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416129 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АЛЮМ. ЛЕСТНИЧНЫЙ ПРОФИЛЬ LSW10 2.7M МАТ.ШАМПАНСКОЕ