VIBRĀC. SLĪPMAŠĪNA GRUNDER 240W 90X182MM
Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Jauda | 240 W |
| Slīpēšanas nospieduma garums | 182 mm |
| Slīpēšanas nospieduma platums | 90 mm |
| Slīpēšanas amplitūda | 1.8 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Produkta veids | Vibrācijas slīpmašīna |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | OS-006 |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 12000, 6000 |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Nē |
| Abrazīvais disks iekļauts komplektā | Jā |
| Vada garums | 2 m |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502365534 |
Vibrācijas slīpmašīna Grunder OS-006, 240 W. Jaudīgais 240 W motors nodrošina ātru un efektīvu slīpējamā materiāla noņemšanu. Instruments ir universāli pielietojams, piemērots dēļu, koka durvju, grīdu un dažādu citu virsmu slīpēšanai. Kompaktais un ergonomiskais instrumenta dizains ļauj ērti slīpēt pat vertikālas virsmas. Slīpmašīnas vibrācijas ātrums ir regulējams. Gumotais rokturis un 2 metrus garš vads nodrošina pārliecību un brīvu kustību darba laikā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VIBRĀC. SLĪPMAŠĪNA GRUNDER 240W 90X182MM