SLĪPMAŠĪNA LEŅĶA GWS750 0601394001 750W
€45,86
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH PRO |
|---|---|
| Jauda | 750 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 11000 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Produkta veids | Elektriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | GWS 750 - 125 |
| Svars | 1.4 kg |
| Trokšņa līmenis | 102 dB |
| Soma komplektā | Nē |
| Vada garums | 2.4 m |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Aizsardzība pret atkārtotu ieslēgšanos |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502066658 |
Leņķa slīpmašīna GWS 750-125
Augsta griešanas un slīpēšanas veiktspēja 750 W kategorijā. Vadu mazā leņķa slīpmašīna "GWS 750 Professional" nodrošina augstu griešanas un slīpēšanas veiktspēju 750 W kategorijā.
- Mazs roktura izmērs nodrošina labāku kontroli un vieglu lietošanu.
- Ir plakana pārnesumu galva, kas nodrošina labus rezultātus pat šaurās vietās.
- Īpaši izstrādātas ventilācijas atveres nodrošina labāku aizsardzību pret putekļiem un ilgu kalpošanas laiku.
- Var griezt un slīpēt metālu, flīzes un ķieģeļus.
- Aprīkots ar aizsargapvalku un aizsardzību pret atkārtotu iedarbināšanu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA LEŅĶA GWS750 0601394001 750W