LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA DWE4117-QS 950W 125MM
€47,40
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Jauda | 950 W |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 12000 |
| Stiprinājuma vītne | 14 mm/M14 |
| Maksimālais diska diametrs | 125 mm |
| Produkta veids | Elektriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DWE4117-QS |
| Svars | 2.2 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Regulējams ātrums | Nē |
| Soma komplektā | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502292103 |
- 950W jaudīgs motors, kas nodrošina augstu veiktspēju un efektivitāti;
- Spirālvida zobrati ierīces ātrumkārbā nodrošina samazinātu vibrāciju un ilgmūžību;
- Ripas aizsargs ar vienu skruvi, kas nodrošina vieglu lietošanu un maksimālu drošību;
- Samazināts korpusa izmērs erganomiskākam satvērienam;
- Papildu aizsardzība motora dzesēšanai nodrošina, ka tajā nenonāks liela izmēra daļiņas;
- Optimizēta motora un ātrumkārbas dzesēšana;
- Uzlabotas motora komponentes – ilgākam darba mūžam;
- No-VOLT slēdzis ar soft start.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶA SLĪPMAŠĪNA DWE4117-QS 950W 125MM