VĒRTNE DOMOLETTI ATLANTA ANTOZ 844X2035K
€71,26
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Atlanta |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla aploda 10-14 cm 000040212092,Vertikāla 14-18 cm 000040212094,Horizontāla 10-14 cm 000040212100,Horizontāla 14-18 cm 000040212101. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416965 |
- Tumsas ozolkoka lamināta durvis Domoletti ATLANTA ar stikla elementiem piedāvā Jums solidus un elegantu interjera risinājumu.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažāda stila telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, izceļas ar izturību un ilgmūžību. Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdoti ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni - tas nodrošina papildu drošību un privātumu Jūsu telpām.
- Šīs antracīta krāsas durvis ar šauriem stikla ieliktņiem ir lielisks izvēle, lai piešķirtu Jūsu telpām ekskluzivitāti un funkcionalitāti.
- Ar kvalitatīvām Domoletti ATLANTA durvīm piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE DOMOLETTI ATLANTA ANTOZ 844X2035K