STŪRIS BLĪVLENTEI ĀRĒJAIS SWP-80-29146
€2,21
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SAKRET |
|---|---|
| Acs izmērs, mm | 1 x 1 |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Platums | 150 mm |
| Biezums, µm | 0.02 |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.0015 |
| Zīmols | Sakret |
| Materiāls | Gumija, Poliesters |
| Ruļļa garums | 1 m |
| Materiāla blīvums g/m2 | 0.2 |
| TOP prece | Līme - armēšanas maisījums siltināšanas sistēmu Sakret BAK, 25 kg |
| Parastā cena | Profils Sakret, 2 m |
| Svītrkods | 501996107 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪRIS BLĪVLENTEI ĀRĒJAIS SWP-80-29146