Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 45 mm |
| Platums | 50 mm |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa, Termoplastiskā gumija (TPE) |
| Savienojumu skaits | 1 |
| Produkta veids | Krāna pieslēgi |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | Universal |
| Augstums | 60 mm |
| Diametrs | 14 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Savieno šļūteni ar krānu |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501776971 |
Šļūtenes un krāna savienošanai ir gredzens šļūtenes nostiprināšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SAVIENOJUMS YM5008 UNIVERS KRĀNA OKKO