Produkta informācija
| Ražotājs | KNAUF |
|---|---|
| Svars | 4 kg |
| Darba temperatūras diapazons | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Hidroizolācija |
| Zīmols | Knauf |
| Modelis | FLACHENDICHT F |
| Mērķis | Sienu un grīdu virsmas hidroizolācijai zem flīzēm. |
| Patēriņš | 0,9 - 1,4 kg/m² |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| TOP prece | Līme Flīžu Knauf K4 Flexklebr C2ts1 25kg |
| Parastā cena | Hidroizolācijas grunts Kiilto Fibergum Primer, 1 l |
| Svītrkods | 500978485 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: HIDROIZOLĀCIJA FLACHENDICHT F 4KG