SPC SIENAS PANELIS 0.6X1.2M CONC. 2.88M2
€58,27
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | VILO |
|---|---|
| Garums | 120 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.4 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | SPC sienas panelis |
| Zīmols | Vilo |
| Kolekcija | Concrete Light |
| Materiāls | Plastmasa |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 2.88 |
| Sedzamā platība | 2.88 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Svītrkods | 502592867 |
SPC sienu paneļi ir ūdensizturīgi, tāpēc tos var izmantot virtuves vai vannas istabas renovācijā. Tā kā paneļi ir arī izturīgi pret triecieniem un skrāpējumiem, tos var izmantot intensīvi lietojamās vietās, piemēram, priekšnamā. Tie ir piemēroti arī viesistabām un guļamistabām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SPC SIENAS PANELIS 0.6X1.2M CONC. 2.88M2