Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Diametrs | 210 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 32 mm |
| Zobu skaits | 48 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 7200 rpm |
| Produkta veids | Zāģripas |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 1.4 mm |
| Zobu forma | ATB |
| Zobu leņķis | 16 ° |
| Sadaļas platums | 2.4 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Ar gredzenu | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Zobu leņķis: 16°. Maksimālais ātrums minūtē: 7200 rpm. Sadaļas platums: 2.4 mm. Piemērots griešanai: Sauss. Ar gredzenu: Jā |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502205284 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀĢRIPA KOKAM 210X32X48