RULLĪTIS MAXI 25CM 13MM C48 2 KOMP.ROKT.
Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 250 mm |
| Paredzēts | Krāsošanas darbiem, Lakošanas darbiem |
| Produkta veids | Rullītis ar rokturi |
| Zīmols | Forte Tools |
| Auduma biezums | 13 mm |
| Rullīša serdes diametrs | 48 mm |
| Roktura diametrs | 8 mm |
| Krāsojama virsma | Gluds |
| Krāsas tips | Ūdens bāzes krāsām |
| Auduma sastāvs | Poliamīds |
| Roktura materiāls | Divu komponentu |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Ērts divkomponentu (2K) rokturis. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502335175 |
Sagatavojieties nākamajam krāsošanas vai lakošanas projektam ar Forte Tools rullīti ar rokturi. Izstrādāts efektivitātei un komfortam, šis rullītis ir uzticams instruments, lai panāktu gludu apdari uz dažādām virsmām.
Rullītim ir 250 mm (25 cm) poliamīda audums ar 13 mm biezumu, kas padara to piemērotu ūdens bāzes krāsu uzklāšanai. Tā atšķirīgais dzeltenās un baltās svītras dizains norāda uz kvalitatīvu audumu, kas paredzēts vienmērīgai krāsas sadalīšanai.
- Rullīša garums: 250 mm (25 cm)
- Auduma biezums: 13 mm poliamīds, ideāli piemērots gludām virsmām.
- Ērts rokturis: Aprīkots ar divkomponentu (2K) rokturi melnā un dzeltenā krāsā, nodrošinot drošu un ergonomisku saķeri ilgstošai lietošanai. Roktura stienim ir 8 mm diametrs stabilitātei.
- Daudzpusīga lietošana: Ideāli piemērots gan krāsošanas, gan lakošanas darbiem, īpaši paredzēts ūdens bāzes krāsām.
- Serdes diametrs: Rullīša serdes diametrs ir 48 mm.
- Izcelsme: Ražots Polijā.
Neatkarīgi no tā, vai atsvaidzināt dzīvojamās istabas sienu vai uzklājat aizsarglaku mēbelēm, šis Forte Tools rullītis ir paredzēts, lai palīdzētu jums sasniegt konsekventu un profesionālu apdari. Tā ir praktiska izvēle gan mājas DIY entuziastiem, gan profesionāļiem, nodrošinot stabilu roku tādiem darbiem kā iekšējo sienu krāsošana vai jaunas kārtas uzklāšana skapjiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: RULLĪTIS MAXI 25CM 13MM C48 2 KOMP.ROKT.