Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 101 cm |
| Teleskopisks kāts | Jā |
| Asmeņu tips | Gultnis |
| Rīku pielietojums | Sausie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 45 mm |
| Produkta veids | Nozaru griezēji |
| Zīmols | Forte Tools |
| Teleskopiskie rokturi | Jā |
| Redukcijas mehānisms | Jā |
| Asmeņu bloķēšana | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais griešanas biezums: 45mm |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 502158187 |
Sausu zaru grieznes Forte Tools
Šīs Forte Tools zaru grieznes ar garumu 101 cm ir lieliska izvēle sausu zaru apgriešanai. Maksimālais griešanas diametrs ir 45 mm, un lakstveida asmens nodrošina efektīvu sausu zaru nogriešanu. To asmeņi ar redukcijas mehānismu atvieglo griešanu, jo tiek samazināts nepieciešamais spēks un palielināts griešanas spēks. Grieznes ļauj viegli un precīzi apgriezt pat lielākus zarus. Teleskopiskais alumīnija rokturis ir izturīgs un to var pagarināt par 31 cm, atvieglojot grūti sasniedzamu vietu apstrādi. Instrumentam ir 3 gadu garantijas periods.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZARU ŠĶĒRES FORTE TOOLS 45MM