Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Sprauslas tips | Laistītājs |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Smidzinātāji |
| Zīmols | Fiskars |
| Garums | 355 mm |
| Platums | 185 mm |
| Augstums | 112 mm |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Garums: 35.5 cm. Platums: 18.5 cm. Augstums: 11.2 cm. Krāsa: melns, oranžs. Materiāls: plastmasa |
| Svītrkods | 502044164 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SMIDZINĀTĀJS UZ PĪĶA FISKARS 1027029