SLĪP.ŠVAM. HAUSHALT 100X70X25 MM NR 150
€0,38
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 10 cm |
| Platums | 7 cm |
| Smalkums | 150 |
| Produkta veids | Slīpkluči |
| Zīmols | Haushalt |
| Vispārējie izmēri | 10 x 7 cm |
| Biezums | 2.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502257923 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪP.ŠVAM. HAUSHALT 100X70X25 MM NR 150