Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Garums | 182 mm |
| Platums | 182 mm |
| Tilpums | 5 l |
| Plūsmas kontrole | Jā |
| Ar manometru | Nē |
| Produkta veids | Dārza smidzinātāji |
| Zīmols | Haushalt |
| Augstums | 434 mm |
| Krāsa | Sarkana krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Izmēri: 18.2 x 18.2 x 43.4 cm. Krāsa: sarkana. Materiāls: plastmasa. Smidzināšanas kontrole |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502599889 |
Ērti kopjiet savu dārzu, izmantojot Haushalt PE20518 dārza smidzinātāju. Izstrādāts efektivitātei un ērtībai, šis spilgti sarkanais smidzinātājs piedāvā dāsnu 5 litru ietilpību, padarot to par praktisku rīku dažādiem dārzkopības darbiem.
Izgatavots no izturīgas plastmasas, Haushalt PE20518 ir paredzēts regulārai lietošanai jūsu āra telpās. Tā kompaktie izmēri – aptuveni 18,2 x 18,2 x 43,4 cm – nodrošina ērtu lietošanu un uzglabāšanu. Neatkarīgi no tā, vai kopjat nelielu terases dārzu vai lielāku dārzeņu lauku, šis smidzinātājs ir paredzēts, lai palīdzētu jums uzturēt augus veselīgus un plaukstošus.
- Regulējams smidzināšanas veids: Viegli pārslēdzieties starp dažādiem smidzināšanas veidiem, lai atbilstu jūsu vajadzībām, sākot no smalkas miglas delikātiem augiem līdz tiešākai strūklai mērķtiecīgai lietošanai.
- Lietotājam draudzīgs dizains: Aprīkots ar ērtu sūkņa rokturi un drošu sprauslu, nodrošinot vienmērīgu un kontrolētu lietošanu katru reizi.
- Daudzpusīga lietošana: Ideāli piemērots šķidro mēslošanas līdzekļu uzklāšanai zāliena barošanai, nezāļu iznīcinātāja izplatīšanai uz spītīgām vietām vai pat kaitēkļu kontrolei, lai aizsargātu jūsu ziedus un krūmus.
Haushalt PE20518 dārza smidzinātājs ir uzticama izvēle jebkuram dārzniekam, kurš meklē uzticamu rīku augu kopšanas rutīnas pārvaldīšanai. Tā praktiskais dizains un funkcionalitāte padara to par vērtīgu papildinājumu jūsu dārzkopības aprīkojumam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: IZSMIDZINĀTĀJS 5L HH 01-1041R/5