Produkta informācija
| Ražotājs | ANZA |
|---|---|
| Garums | 295 mm |
| Platums | 415 mm |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Produkta veids | Rullīšu rokturi |
| Zīmols | Anza |
| Augstums | 47 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |
| Svītrkods | 502794582 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ROKTURIS MAXI RULLIM 41.5CM