Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH BLUE |
|---|---|
| Jauda | 290 W |
| Bāzes diametrs | 125 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 7500-12000 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Jā |
| Produkta veids | Ekscentriskā slīpmašīna |
| Zīmols | Bosch Professional |
| Modelis | GEX 125 |
| Slīpēšanas amplitūda | 1.3 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502692363 |
Elektriskais ekscentriskais slīpēšanas iekārta GEX 125
- Lieliska nejauša orbītas slīpēšanas iekārta ērtām un ļoti efektīvam slīpēšanai
- Mazāk roku nogurums un tirpšana nodrošina mazu instrumenta vibrāciju - 3,8 m/s2
- Vienkārša slīpēšanas mašīnas vadība un vadība, pateicoties labi līdzsvarotai konstrukcijai
- Liels materiālu noņemšanas ātrums ar 290 vatu motora jaudu
- Optimāli koka, krāsas, apmetuma un metāla virsmu slīpēšanai
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĪPMAŠĪNA EKSCENTRISKĀ GEX125 290W