Product information
| Garums | 295 mm |
|---|---|
| Platums | 415 mm |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Produkta veids | Rullīšu rokturi |
| Zīmols | Anza |
| Augstums | 47 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Zviedrija |
| Barcode | 502794582 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ROKTURIS MAXI RULLIM 41.5CM