PROFILS METĀLA NEOLAT 0.6 CD 60/27 2.6M
€1,41
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 2600 mm |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 27 mm |
| Skārda biezums | 0.6 mm |
| Profila veids | CD |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Izmantošanas mērķis | Lokšņu stiprināšanai pie sienas |
| Svītrkods | 502301950 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PROFILS METĀLA NEOLAT 0.6 CD 60/27 2.6M