Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 75 cm |
| Darbības zonas platums | 31 cm |
| Svars | 0.58 kg |
| Produkta veids | Sniega lāpstas |
| Zīmols | Patrol |
| Platums | 31 cm |
| Darbības zonas garums | 34.5 cm |
| Darbības zonas biezums | 0.7 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Kāta materiāls | Alumīnijs |
| Ergonomisks rokturis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501766716 |
Izmantojot automašīnu sniegotā laikā, drošāk ir, ja automašīnā ir mazāka lāpsta. Tad nav jāuztraucas, ka automašīna tiks aprakta sniegā. Ar mazu sniega lāpstu var ātri notīrīt sniegu apkārt automašīnai. Sniega lāpstas izmēri ir 40 x 75 x 31 cm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĀPSTA SNIEGA AUTO YETI 31X34,5X75