Информация о товаре
| Garums | 2600 mm |
|---|---|
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 27 mm |
| Skārda biezums | 0.6 mm |
| Profila veids | CD |
| Produkta veids | Profils |
| Zīmols | - |
| Izmantošanas mērķis | Lokšņu stiprināšanai pie sienas |
| Штрихкод | 502301950 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PROFILS METĀLA NEOLAT 0.6 CD 60/27 2.6M