Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Garums | 44.6 cm |
| Platums | 35.7 cm |
| Augstums | 11.6 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās., Dzeltena krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Stanley |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Kolonnu skaits | 10 |
| Ar rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | 10 izņemami nodalījumi. Mitrumizturīga. Aizsardzība: IP53 |
| Svītrkods | 501023727 |
Izturīgs organizators, ko iecienījuši amatnieki, kuriem jāpārvieto daudz sīku detaļu vai piederumu. Aizsargā no mitruma, uztur dažādus priekšmetus atsevišķi, un visu var viegli apskatīt caur caurspīdīgo vāku. Vairākus organizatorus var ērti savienot kopā glabāšanai.
Funkcijas:
- FatMax Deep Pro organizators
- 10 noņemami uzglabāšanas nodalījumi sīkām detaļām, komponentiem vai piederumiem, kurus var sakraut vienu virs otra arī lietošanai ārpus organizatora
- Izgatavots no polipropilēna
- Praktiski nesalaužams vāks, kas ļauj viegli apskatīt saturu, un ūdensnecaurlaidīgs blīvējums, kas neļauj iekļūt ne tikai ūdenim, bet arī rūsai un svešķermeņiem
- Plastmasas rokturis ar teksturētu satvērienu ļauj ērti pārvietot organizatoru
- Organizatora vāks ir īpaši izstrādāts tā, lai nodalījumi būtu droši nostiprināti savā vietā, un tiek aizdarīts ar divām metāla aizdarēm
- Lai nodrošinātu papildu daudzpusību, vairākus organizatorus var savienot kopā, izmantojot sānu aizdares, lai atvieglotu transportēšanu
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ORGANAIZERS STANLEY FATMAX 1-97-518