Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Cinkotais tērauds |
| Produkta veids | Montāžas leņķis |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 5 cm |
| Platums | 5 cm |
| Augstums | 1.5 cm |
| Krāsas nosaukums | Cinka krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 500031033 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS MĒBEĻU 50X15X2 ZN