KOMPL. 19 DAĻĪGS HSS-R URBJU PROMOLINE
Preces kods: 500554652
€12,23
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH |
|---|---|
| Garums | 13.3 cm |
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 8.7 cm |
| Urbja tips | HSS |
| Komplekts | 19 gab.: 1-10 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 19 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Urbju komplekts metālam. Turētājs |
| Svītrkods | 500554652 |
- Veids: metāla spirālurbju komplekts
- DIN standarts: DIN 338
- Urbšanas cauruma diametrs: 1/1,5/2/2,5/3/3,5/4/4,5/5/5,5/6/6,5/7/7,5/8/8,5/9/9,5/10 mm
- Materiāls (urbis): velmēts HSS
- Piemērotība materiālam: metāls / krāsainais metāls / PVC
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPL. 19 DAĻĪGS HSS-R URBJU PROMOLINE