MAZGĀTĀJS AUGSTSPIEDIENA K4 UNIVERSLA E
€156,46
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | KÄRCHER |
|---|---|
| Svars | 6.6 kg |
| Jauda | 1800 W |
| Maksimālais darba spiediens | 130 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 420 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Kärcher |
| Kolekcija | K 4 |
| Modelis | Universal |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Jā |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Jā |
| Šļūtenes garums | 6 m |
| Šļūtenes spole | Nē |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502534015 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MAZGĀTĀJS AUGSTSPIEDIENA K4 UNIVERSLA E