Информация о товаре
| Svars | 6.6 kg |
|---|---|
| Jauda | 1800 W |
| Maksimālais darba spiediens | 130 Bar |
| Maksimālā ūdens plūsma | 420 l/h |
| Produkta veids | Elektriskie augstspiediena mazgātāji |
| Zīmols | Kärcher |
| Kolekcija | K 4 |
| Modelis | Universal |
| Augstākā pieļaujamā ūdens temperatūra | 40 °C |
| Teleskopisks rokturis | Nē |
| Spiediena pārvaldes funkcija | Jā |
| Ūdens sūkšanas funkcija | Jā |
| Šļūtenes garums | 6 m |
| Šļūtenes spole | Nē |
| Iespēja izmantot mazgāšanas līdzekli | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502534015 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: MAZGĀTĀJS AUGSTSPIEDIENA K4 UNIVERSLA E