Produkta informācija
| Ražotājs | BAUROC |
|---|---|
| Garums | 60 cm |
| Augstums | 40 cm |
| Platums | 10 cm |
| Produkta veids | Būvniecības bloki |
| Zīmols | Bauroc |
| Modelis | Element |
| Materiāls | Betons |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Bloka tips | Gāzbetons |
| Ienesīgums, m2/gab | 0.24 |
| Vienības uz paletes | 60 |
| Svītrkods | 500206555 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Bauroc
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BLOKI BAUROC ELEMENT 100X400X600/60